współpracuj z najlepszymi na świecie

Perfekcyjna mieszanka różnych czynników sprawia, że Anytime Fitness jest takie wyjątkowe. Wygoda i przystępność naszych produktów to tylko niektóre z wielu cech, które sprawiają, że koncepcja naszych klubów rozwija się tak szybko.

Sprawdzony Pomysl Niskie Koszty Miedzynarodowe Wsparcie Latwy Proces Informacje Franczyzowe

koncepcja


Obejrzyj film po lewej stronie i dowiedz się więcej na temat Anytime Fitness i naszego sposobu na sukces, który może Ci pomóc uzyskać to, czego naprawdę pragniesz od życia.

sprawdzona, opłacalna, odporna na recesję franczyza

Od powstania w 2002 udaje nam się utrzymać regularne tempo wzrostu. Jako największa i najszybciej rozwijająca się sieć całodobowych klubów fitness, nieprzerwanie bijemy branżowe rekordy oraz otrzymujemy niezliczone wyróżnienia i nagrody.

dowiedz się więcej ▸▸

wysoko ceniona i wielokrotnie nagradzana franczyza

Zarówno początkowa opłata franczyzowa, jak i bieżące opłaty miesięczne są bardzo przystępne i obniżają bariery wstąpienia do elitarnego grona współwłaścicieli klubów. Na podstawie analizy własnego budżetu i płynności majątkowej Twoje koszta początkowe mogą zostać łatwo zminimalizowane m.in. poprzez leasing sprzętu.

Zobacz w jaki sposób franczyza Anytime Fitness została uznana za najlepszą na świecie. W celu uzyskania szczegółowych informacji kliknij poniższy link.

dowiedz się więcej ▸▸

W rankingu Magazynu Enterpeneur na 500 najlepszych franczyz, Anytime Fitness zajął #11 miejsce w klasyfikacji generalnej i #1 miejsce w kategorii franczyz fitnessowych.

wspieramy każdy krok na Twojej drodze

W Anytime Fitness szkolenia nigdy się nie kończą! Jako franczyzobiorca, masz pełen dostęp do stałego systemu wsparcia, które nie ma sobie równych w świecie. Nasz zespół Konsultatnów Franczyzowych, jak i pozostali pracownicy, bezustannie tworzą i doskonalą nowe, ekscytujące sposoby wsparcia dla Ciebie. Poznaj dostępne narzędzia klikając poniższy link.

dowiedz się więcej ▸▸

kroki do Twoich marzeń

Dla ułatwienia współpracy stworzyliśmy prosty w obsłudze system wprowadzający do rodziny Anytime Fitness. Dowiedz się więcej o poszczególnych etapach wpływających na proces podejmowania decyzji. Zyskaj swobodę i elastyczność do robienia tego, co jest istotne dla Ciebie!

oszacuj swoje możliwości

Anytime Fitness oferuje sprawdzony model biznesowy wiodącej marki na światowym rynku. Aby utrzymać i kontynuować nasz rozwój, chcemy mieć pewność, że nasza oferta franczyzowa idealnie pasuje do Ciebie. Jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś, dokładnie zapoznaj się z informacją na tych stronach:

sprawdzona koncepcja
niskie koszty inwestycyjne
światowej klasy wsparcie

Tutaj dowiesz się wszystkiego o Anytime Fitness, światowym lidzerze i jednym z pionierów całodobowych klubów fitness. Przeczytasz na temat naszej filozofii, unikalnego modelu biznesowego oraz wyjątkowej ofercie franczyzy.

the steps
1. oszacuj swoje możliwości
2. skontaktuj się z nami
3.otrzymaj umowę franczyzową
4. podejmij swoją ostateczną decyzję
5. pierwsze szkolenie
6. otwórz swój klub