the bottom line

Zainwestuj w zdrowie swoich pracowników, a szybko zauważysz płynące z tego korzyści. Zdrowsi, szczęśliwsi i bardziej zmotywowani pracownicy gwarantują dużo bardziej wydajną i efektywną pracę. Poprzez nasze innowacyjne podejście do wellness, pomożemy zarówno Tobie jak i Twoim pracownikom poprawić jakość życia.

Mądry Biznes Dobre Zdrowie Przyjazdne dla Kieszeni Czas Zacząć!

To proste. W Anytime Fitness, naszą misją jest pomóc naszym klubowiczom poprzez zdrowy i aktywny tryb życia. Nowoczesne firmy inwestują w swoich pracowników poprzez zachęcanie ich do poprawy zdrowia i kondycji, co zwiększa ich energię, efektywność i produktywność oraz obniża ich wydatki na opiekę zdrowotną. Program Anytime Fitness Wellness wspomaga przedsiębiorstwa w krzewieniu idei wellness u swoich pracowników.

dlaczego anytime fitness?

Jako największa i najszybciej rozwijająca się na świecie franczyza całodobowych klubów fitness, Anytime Fitness pomoże Ci lepiej poznać Twoich pracowników. Nasza wykwalifikowana kadra i najwyzszej klasy sprzęt dostępny dla Twoich pracowników gwarantuje im mnóstwo korzyści płynących z treningu i zdrowego trybu życia. Ponadto możemy pochwalić się:

  • Anywhere Club Access, który umożliwia dostęp do ponad 2200 klubów Anytime Fitness na całym świecie! Może to być wspaniałe rozwiązanie dla pracowników których praca zobowiązuje do częstych podróży.
  • Coming soon! Anytime Health, the official wellness website of Anytime Fitness, offers great information about fitness, weight management, and nutrition. The site features a Workout Planner, Activity Tracker, and a Diet Tracker for logging your food intake, making wellness as easy as it can be.

zdrowy zwrot inwestycji

Pracownicy którzy czują się doceniani pracują wydajniej i z większą energią. Zapewniając swoim pracownikom członkostwo w Anytime Fitness nie tylko dbasz o ich zdrowie i kondycję fizyczną, ale również pomagasz swojej firmie działać na wysokich obrotach. Szybko zauważysz że:

  • Pracownicy rzadziej będą przebywać na urlopie zdrowotnym
  • Zwiększone morale, wyższa samoocena i niższy poziom stresu
  • Wzmożona koncentracja i skupienie na pracy
  • Większa produktywność i wydajność
  • Niższe koszty opieki zdrowotnej

Duże i małe przedsiębiorstwa na całym świecie inwestują w zdrowie swoich pracowników. Współpraca z Anytime Fitness, jako Twoim partnerem wellness pomoże Ci wdrożyć odpowiedni dla Ciebie program w Twoim miejscu pracy.

  • Pełen pakiet wellness dla firm | To propozycja dla firm w pełni chcących zainwetować w zdrowie i dobre samopoczucie swojego zespołu wykorzystując najwyższy pakiet uczestnictwa w Anytime Fitness.
  • Współpraca za pośrednictwem koordynatora | Anytime Fitness współpracuje z przedstawicielem firmy w celu ustalenia zniżek członkowskich idealnie dopasowanych do zapotrzebowań Twoich pracowników. Jest to pakiet polegający na pełnym lub częściowym zwrocie kosztów miesięcznego uczestnictwa w Anytime Fitness.

Krok 1: Skontaktuj się z nami
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sposobów wprowadzenia pakietów wellness dla firm, skontaktuj się z naszym departamentem Employee Wellness. Przesłanie do nas zapytania zajmie Ci tylko chwilę, a wkrótce jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą.

Krok 2: Tworzenie programu
Współpracując z Anytime Fitness, Twoja firma stworzy program, który pomoże Twoim pracownikom osiągnąć zamierzone cele.

Krok 3: Promocja programu
Nawet najlepszy program wellness bez promocji nie będzie nic znaczył. Twoi pracownicy muszą być świadomi istnienia programu oraz odpowiednio zmotywowani, aby w nim uczestniczyć. Anytime Fitness pomoże Ci we wszystkich działaniach związanych z rozpowszechnieniem informacji o programie wellness w Twojej firmie. Zaprojektujemy plakaty i ulotki, zorganizujemy spotkanie z pracownikami, podczas którego odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie i pytania.

Krok 4: Bodźce motywacyjne
Wielu ludzi pragnie by być bardziej aktywnym fizycznie, jednak brak im odpowiednich bodźców, które zmienią ich plany w czyn. Sprawdzone bodźce motywacyjne: gadżety, nagrody, karty upominkowe, bony, konkursy, vouchery, mogą w prosty sposób zwiększyć uczestnictwo w Twoim programie wellness.

To tylko tyle! Te proste 4 kroki zaprowadzą Twoją firmę do grona nowoczesnych, zdrowych miejsc pracy, pieczołowicie dbających o swoich pracowników.